Evenementenkalender 2019

Gemeente Coevorden heeft ieder jaar grote en kleine evenementen. Het hele jaar door is er voor jong en oud van alles te beleven. Om iedereen, zowel organisatoren, hulpverleningsdiensten als omwonenden, in een vroeg stadium te informeren wat voor soort evenementen gepland worden, plaatsen we alle aangemelde evenementen op onze evenementenkalender.

Wilt u een evenement aanmelden voor de kalender?

Stuur ons dan een bericht via info@coevorden.nl. Vermeld in uw e-mail de naam van de organisator en de naam, plaats en tijd van het evenement.

Evenementenvergunning aanvragen

Als u een evenementenvergunning wilt aanvragen, verzoeken wij u een aanvraagformulier in te vullen. Meer informatie is te vinden op de pagina 'Een groot evenement organiseren'. Houd bij het aanvragen van een evenementenvergunning rekening met een aanvraagtermijn. Let op: de evenementenkalender is een overzicht van aangemelde activeiten waarvoor nog niet altijd een vergunning is verleend. Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.

Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme

  • Zaterdag 12 januari
  • Sportpark Alterbarg, Hoofdstraat 28, Zweeloo
  • Vanaf 10:45 uur.

Wedstrijdrondje ICW Kibbelkoele

  • Zondag 13 januari
  • Kibbelkoele, Sleen
  • Van 09:00 tot 15:00 uur.

Wildman Trail Run - Sleen

  • Zaterdag 23 februari
  • Wildman Trail Run Slenerzand / Kibbelkoele

Vestetocht - Coevorden

  • Zaterdag 16 maart
  • Vestetocht Coevorden

Politieke markt - Coevorden

  • Zaterdag 16 maart
  • Politieke markt in het kader van de verkiezingen voor de Provinciale Staten en het Waterschap
  • Van 10:00 - 16:00 uur.

T-Bone festival

  • Vrijdag 29 t/m zondag 31 maart
  • Galgaten, Dalen

Lunapark - Schoonoord

  • Vrijdag 5 t/m maandag 8 april
  • 09:00 - 16:30 uur

Viswedstrijd - Coevorden

  • Zaterdag 6 april
  • Viswedstrijd Vechtkanaal (NAVO/Jansen) in Coevorden
  • Van 09:00 - 13:00 uur.

Vriendinnenwandeldag - Wezuperbrug

  • Dinsdag 9 april
  • Molecatenpark Kuierpad in Wezuperbrug
  • Van 09:00 - 16:00 uur.

Boet'n Deure Snarenpluk - Dalerveen

  • vrijdag 12 april t/m zondag 14 april
  • NAM-weg 11 Dalerveen
  • Vr. 13:00 - 24:00 uur, Za. 08:00 - 24:00 uur, zo 8:00 - 24:00 uur.

Viswedstrijd - Stieltjeskanaal

  • Zaterdag 13 april
  • Viswedstrijd viaduct/Engelage in Stieltjeskanaal
  • 09:00 - 13:00 uur.

Palmhaantjesoptocht - Dalen

  • Zondag 14 april
  • Palmhaantjesoptocht Start Restaurant Cornelis te Dalen
  • Start 11:30 uur.

Motortoertocht Romdom Gees

  • Zaterdag 20 april
  • Start 09:00 uur bij Pluspunt, Dorpstraat 83 Gees, einde 16:00 - 17:00 uur.

Easter Open Tournament - Coevorden

  • Zaterdag 20 en zondag 21 april
  • VV Raptim

Braderie - Aalden

  • Zondag 21 april
  • Aelderstraat 6 in Aalden
  • Van 11:00 uur - 17:00 uur

Paasvuur - Dalen

  • Zondag 21 april
  • Ontsteken paasvuur door de 'Witte Wieven'. Start op de hoek Luunkamp / Dalerveensestraat met optocht naar de Vliers
  • Paasvuur circa 20:50 uur.

Paasvuur - Coevorden

  • Zondag 21 april
  • Achter Klooser 50 in Coevorden

Paasvuur - Meppen

  • Maandag 22 april
  • Kampdijk in Meppen

Paasvuur - Coevorden

  • Zondag 21 april
  • Weijerswold 6, Coevorden

Paasvuur - Den Hool

  • Zondag 21 april
  • Den Hool

Koningsdag - Dalen

  • Zaterdag 27 april
  • Vanaf 13:00 - 20:00 uur.

Koningsdag - Zweeloo

  • Zaterdag 27 april
  • Hof van Beenen
  • 13:00 - 17:00 uur

Koningsdag - Sleen

  • Zaterdag 27 april
  • De Brink in Sleen
  • Van 11:00 - 01:00 uur

Koningsdag - Coevorden

  • Zaterdag 27 april
  • Koningsdag in het centrum van Coevorden
  • Van 11:00 - 20:00 uur

NK Strokeplay DGC De Gelpenberg - Aalden

  • Maandag 29 en dinsdag 30 april
  • De Gelpenberg in Aalden
  • Van 08:00 - 19:30 uur

B4B Ploegentijdrit - Dalen

  • Vrijdag 3 mei
  • Voor leden en sponsoren, start en finish bij sportpark 't Grootveld, Dalen

Rommelmarkt - Gees

  • Zaterdag 4 mei
  • Gereformeerde Kerk, Vrijgemaakt Dorpsstraat 83 in Gees

Zomerweekend - Schoonoord

  • Vrijdag 10 en zaterdag 11 mei
  • Zomerweekend Schoonoord

28e PWZ Zuideveldtour voor mannen

  • Zaterdag 11 mei
  • Start centrum Dalen 12:00 uur - finish 16:45 uur Nieuw-Amsterdam.

Rommelmarkt - Oosterhesslen

  • Zaterdag 11 mei
  • Dorpsplein in Oosterhesselen
  • Van 08:00 - 18:00 uur.

Schuurfeest - Meppen

  • Zaterdag 11 mei
  • Hovinghoek 1 in Meppen
  • Van 19:00 - 01:00 uur.

Wandel4daagse - Dalen

  • Maandag 13 mei t/m vrijdag 17 mei
  • Molenwijk 4 in Dalen
  • van 18:00 - 20:30 uur.

Coevorden gaat Los - Coevorden

  • Vrijdag 17 mei - zondag 19 mei
  • Coevorden gaat Los, Pampert Coevorden
  • Vr. 20:00 - 01:00 uur - Za. 11:00 - 01:00 uur en Zo. 14:00 - 23:00 uur.

Viswedstrijd - Zwinderen

  • Zaterdag 18 mei
  • Viswedstrijd Zwindersekanaal - Burg. Legroweg
  • Van 09:00 - 13:00 uur.

Folk in 't Mohr - Oosterhesselen

  • Zaterdag 18 mei
  • Folk in 't Mohr in Oosterhesselen

Open Daler Kampioenschap KUBB - Dalen

  • Zondag 19 meii
  • Open Daler Kampioenschap KUBB in de Daoler Tuun te Dalen.

Spring=in the Air - Coevorden

  • Zondag 19 mei
  • Spring=in the air Fair & Food, Europaweg 52, Padhuis te Coevorden
  • Van 11:00 - 18:00 uur

Avond4Daagse - Coevorden

  • Maandag 20 t/m vrijdag 24 mei
  • Avond4Daagse Coevorden, Start/finish op parkeerplaats De Pampert
  • Ma-do van 18:00 - 20:30 uur, vr van 18:00 - 21:00 uur.

Wandel4daagse rond Mekelermeer - Nieuw Balinge

  • Dinsdag 21 mei - vrijdag 24 mei

Lions Golftoernooi - Coevorden

  • Zondag 26 mei
  • Van Heutszpark Coevorden
  • Van 10:00 - 19:00 uur

Wielerronde Dwars Deur - Diphoorn

  • Donderdag 30 mei
  • Van 09:00 - 18:30 uur.

Fietsen ohne Grenzen

  • Donderdag 30 mei t/m 1 juni
  • Fietsen Ohne Grenzen
  • Van 09:00 - 17:00 uur

Hemelvaartsmarkt- Schoonoord

  • Donderdag 30 mei
  • Aan de Sportparklaan en Brammerstraat in Schoonoord
  • Van 10:00 - 18:00 uur

Tijdrit - Achterste Erm/Delftlanden

  • Zaterdag 1 juni
  • Tijdrit tussen Achterste Erm en de Delftlanden in Emmen
  • Van 09:30 - 11:30 uur.

Schuurfeest Wachtum

  • Zaterdag 1 juni
  • Noord Esch/Noordenvelscheweg-kant Wachtum
  • Van 20:30 - 02:00 uur.

Concours Hippique Coevorden

  • Zaterdag 1 en zondag 2 juni
  • Concours hippique Coevorden

Rabo Bushbikers MTB Zomertocht 2019 - Sleen

  • Zondag 2 juni
  • van 09:00 - 15:00 uur

Dwarspop - Steenwijksmoer

  • Vrijdag 7 tot en met zondag 9 juni
  • Nabij Dwarspad Coevorden/Steenwijksmoer
  • Vr. 20:00 - 0:00 uur, Za. 15:00 - 01:00 uur, Zo 14:00 - 01:00 uur.

Roparun - Dalen

  • Zondag 9 juni
  • Doorkoms Roparun Dalen, schoolplein in Dalen
  • Van 12:00 - 18:00 uur.

Roparun - Coevorden

  • Zondag 9 juni
  • Doorkoms Roparun Coevorden aan de Aleida Kramersingel/Kasteel en de Markt te Coevorden
  • Van 12:00 - 19:00 uur.

    Roparun - Sleen

    • Zondag 9 juni
    • Doorkomst Roparun Sleen
    • Start om 10:30 uur.

    Wandelvierdaagse Sleen

    • Dinsdag 11 tot en met vrijdag 14 juni
    • Vanaf de voetbalkantine (Oldenhoffstraat 7, Sleen)
    • Start is elke avond tussen 18:00 en 19:00 uur.

    Rommelmarkt OBS De Vlinderhof - Noord-Sleen

    • Zaterdag 15 juni
    • Op het terrein aan de Dorpsstraat 27 in Noord-Sleen
    • Van 13:00 - 17:00 uur.

    Zomerconcert - Sleen

    • Zondag 16 juni
    • Op de Brink in Sleen
    • Van 14:00 - 18:00 uur

    Braderie - Aalden

    • Zondag 16 juni
    • Aelderstraat 6 in Aalden
    • Van 11:00 - 17:00 uur.

    Feestweek Dalerpeel

    • Maandag 17 t/m zaterdag 23 juni

    Dom Pescatore and his Alcatraz Orchestra - Coevorden

    • Vrijdag 21 juni
    • Weeshuisweide Coevorden
    • Van 15:00 - 24:00 uur.

    Vonk Volleybaltoernooi - Coevorden

    • Vrijdag 21 juni
    • Sportpark Klinkenvlier in Coevorden
    • Van 18:00 - 01:00 uur.

    Folk veur Volk - Aalden

    • Zaterdag 22 juni
    • Oud Aalden 21 in Aalden
    • Van 16:00 - 00:30 uur

    Dorpsfeest - Erm

    • Vrijdag 21 t/m zondag 23 juni
    • De Brinken, Erm
    • Vr. van 12:00 - 02:00 uur, Za. van 12:00 - 18:00 en 20:00 - 02:00 uur.

    RunforestRun Gees-Meppen

    • Zaterdag 22 juni
    • Camping Bronzen Emmer, Meppen
    • Van 10:30 uur.

    Bremtocht - Dalen

    • Zondag 23 juni
    • Fiets-, puzzeltocht.
    • De start is tussen 13:00 en 13:00 uur in het centrum van Dalen.

    Avond4Daagse Oosterhesselen, Gees, Zwinderen

    • Dinsdag 25 juni t/m vrijdag 28 juni
    • Van 18:00 tot 21:30 uur.

    Feestweek - Geesbrug

    • Woensdag 26 juni t/m zaterdag 29 juni
    • eestweek Geesbrug op het grasveld op de hoek van de Esdoornlaan/Iepenlaan.

    3D Ganzenronde, handboogwedstrijd - Coevorden

    • Zaterdag 29 en zondag 30 juni
    • Sportpark Klinkenvlier in Coevorden
    • Zaterdag van 06:00 tot 22:00 uur en zondag tot 21:00 uur.

    Grachtenloop - Coevorden

    • Zondag 30 juni
    • Centrum van Coevorden
    • Van 09:00 - 18:00 uur.

    Braderie - Erm

    • Zondag 30 juni
    • Oosterlangen 2 in Erm
    • 11:00 uur - 17:00 uur.

    Miniweekmarkt - Gees

    • dinsdag 2 juli
    • Miniweekmarkt tussen Oude Steeg 26 en Oude Steeg 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    PK-Weekend - Dalen

    • Donderdag 4 t/m maandag 8 juli
    • Van donderdag 10:00 t/m zondag zo 22:00 uur

    International Dutch Senior Open - Aalden

    • Donderdag 4 t/m zaterdag 6 juli
    • Gebbeveenweg 1 in Aalden.

    Beachvolleybal - Erm

    • Zaterdag 6 en zondag 7 juli
    • Beachvolleybal Ermerstrand
    • Vrijdag van 20:00 - 01:00 uur, zaterdag van 18:00 - 01:00 uur.

    Havendagen

    • Vrijdag 5 t/m zondag 7 juli
    • Centrum, Coevorden

    Miniweekmarkt - Gees

    • dinsdag 9 juli
    • Miniweekmarkt tussen Oude Steeg 26 en Oude Steeg 32 in Gees
    • Van 9:30 - 13:00 uur.

    Zomeravondmarkt Dalen

    • Woensdag 10 juli
    • Centrum Dalen
    • Van 18:30 - 21:30 uur.

    Zuidenveld 2019

    • Vrijdag 12 t/m zondag 14 juli in Zweeloo
    • Vr. van 08:00 - 24:00 uur, Za. van 08:00 - 03:00 uur, Zo. van 08:00 - 24:00 uur.

    Cross Triathlon - Zweeloo

    • Zaterdag 13 juli
    • Zwembad en omgeving in Zweeloo
    • Van 09:00 tot 16:00 uur.

    Fantasy Meeting Fair - Coevorden

    • Zaterdag 13 juli
    • Centrum van Coevorden
    • Van 08:00 tot 18:00 uur.

    Tweedehands Boekenmarkt - Sleen

    • Zaterdag 13 juli
    • Ons Centrum, Brink 6a in Sleen
    • Van 10:00 tot 16:00 uur.

    Miniweekmarkt - Gees

    • Dinsdag 16 juli
    • Miniweekmarkt tussen Oude Steeg 26 en Oude Steeg 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Montmartre - Oosterhesselen

    • Dinsdag 16 juli en woensdag 17 juli
    • Montmartre aan de Brink in Oosterhesselen
    • Di van 08:00 - 24:00 uur, Wo. van 08:00 - 17:00 uur.

    Fiets4Daagse - Dalen

    • Dinsdagdag 16 juli t/m vrijdag 19 juli
    • Start Dalen

    Tweedehands Boekenmarkt - Sleen

    • Woensdag 17 juli
    • Ons Centrum, Brink 6a in Sleen
    • Van 10:00 tot 16:00 uur.

    Zomeravondmarkt Dalen

    • Woensdag 17 juli
    • Centrum Dalen
    • Van 18:30 - 21:30 uur.

    Reuzenmarkt - Schoonoord

    • Donderdag 18 juli
    • Tramstraat in Schoonoord
    • 11:00 - 18:00 uur

    Weijdepop & Pearl Village Festival

    • Vrijdag 19 juli t/m zondag 21 juli
    • Reijndersdijk, Dalen

    Oldtimerdag - Coevorden

    • Zaterdag 20 juli
    • Op de Markt in Coevorden
    • Van 8.00 - 17.00 uur

    Openluchtspel - Zweeloo

    • Zaterdag 20 en zondag 21 juli
    • In het openluchttheater aan de Aelderhooghe 1 in Zweeloo.
    • Zaterdag van 20:00 - 22:30 uur, zondag van 14:00 - 16:30 uur.

    Tweedehands Boekenmarkt - Sleen

    • Zaterdag 20 juli
    • Ons Centrum, Brink 6a in Sleen
    • Van 10:00 tot 16:00 uur.

    Oldtimerdag - Coevorden

    • Zaterdag 20 juli
    • Op de Markt in Coevorden
    • Van 08.00 tot 17.00 uur

    Regiorit MG Carclub - Coevorden

    • Zondag 21 jui
    • Op de markt in Coevorden
    • 10:00 - 12:00 uur

    Miniweekmarkt - Gees

    • dinsdag 23 juli
    • Miniweekmarkt tussen Oude Steeg 26 en Oude Steeg 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Zomeravondmarkt Dalen

    • Woensdag 24 juli
    • Centrum Dalen
    • Van 18:30 - 21:30 uur.

    Kermis en Piekjesmarkt - Coevorden

    • Donderdag 25 juli t/m zondag 28 juli
    • Centrum van Coevorden
    • Do - za van 12:00 - 21:00 uur, zo 21:00 - 22:00 uur.

    Zomermarkt - Gees

    • Doderdag 25 juli
    • Zomermarkt Oude Steeg / Schaapveensweg Gees
    • Van 15:00 - 21:00 uur

    Reuzenmarkt - Schoonoord

    • Donderdag 25 juli
    • Tramstraat in Schoonoord
    • Van 11:00 tot 18:00 uur

    Tweedehands Boekenmarkt - Sleen

    • Zaterdag 27 juli
    • Ons Centrum, Brink 6a in Sleen
    • Van 10:00 tot 16:00 uur.

    Piekiesmarkt - Coevorden

    • Zaterdag 27 juli
    • In het centrum van Coevorden
    • Van 08:00 tot 17:00 uur

    Braderie - Aalden

    • Zondag 28 juli
    • Aelderstraat 6 in Aalden
    • Van 11:00 - 17:00 uur.

    Miniweekmarkt - Gees

    • Dinsdag 30 juli
    • Miniweekmarkt tussen Oude Steeg 26 en Oude Steeg 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Zomeravondmarkt Dalen

    • Woensdag 31 juli
    • Centrum Dalen
    • Van 18:30 - 21:30 uur.

    Reuzenmarkt - Schoonoord

    • Donderdag 1 augustus
    • Tramstraat in Schoonoord
    • 11:00 - 18:00 uur

    Tweedehands Boekenmarkt - Sleen

    • Donderdag 1 augustus t/m zondag 4 augustus
    • Ons Centrum, Brink 6a in Sleen
    • Iedere dag van 10:00 tot 16:00 uur.

    Festival der Zoete Verleidingen

    • Vrijdag 2 t/m zondag 4 augustus
    • Sleenerhoeve, Brink 20, Sleen
    • Van 10:00 - 18:00 uur.

    Trekkerslep - Coevorden

    • Vrijdag 2 t/m zaterdag 3 augustus
    • H. Beerlingweg Coevorden
    • Vrijdag van 18.00 tot 0.00 uur, zaterdag van 09.00 tot 18.00 uur

    Muziekfeest - Coevorden

    • Zaterdag 3 augustus
    • Centrum van Coevorden
    • Van 13:00 - 18:00 uur.

    Miniweekmarkt - Gees

    • Dinsdag 6 augustus
    • Tussen Oude Steeg 26 en 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Zomeravondmarkt Dalen

    • Woensdag 7 augustus
    • Centrum Dalen
    • Van 18:30 - 21:30 uur.

    Reuzenmarkt - Schoonoord

    • Donderdag 8 augustus
    • Tramstraat in Schoonoord
    • 11:00 - 18:00 uur

    Muziekfeest - Coevorden

    • Zaterdag 10 augustus
    • Centrum van Coevorden
    • Van 13:00 - 18:00 uur.

    Kunstmarkt Wezup

    • Zondag 11 augustus

    Miniweekmarkt - Gees

    • Dinsdag 13 augustus
    • Tussen Oude Steeg 26 en 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Zomeravondmarkt Dalen

    • Woensdag 14 augustus
    • Centrum Dalen
    • Van 18:30 - 21:30 uur.

    Reuzenmarkt - Schoonoord

    • Donderdag 15 augustus
    • Tramstraat in Schoonoord
    • 11:00 - 18:00 uur

    Horecadagen Coevorden

    • Donderdag 15 t/m zaterdag 17 augustus
    • Markt in Coevorden

    Coevorden Bokaal - Aalden

    • Zaterdag 17 augustus
    • Golfwedstrijd aan de Gebbeveenweg in Aalden.

    Miniweekmarkt - Gees

    • Dinsdag 20 augustus
    • Tussen Oude Steeg 26 en 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Dag van de Binnenstad - Coevorden

    • Woensdag 21 augustus
    • Centrum van Coevorden
    • Van 08:00 - 18:00 uur.

    Reuzenmarkt - Schoonoord

    • Donderdag 22 augustus
    • Tramstraat in Schoonoord
    • 11:00 - 18:00 uur

    Trappen, happen en stappen

    • Dinsdag 20 t/m vrijdag 23 augustus
    • Doorkruist Coevorden.

    Kindermarkt - Dalen

    • Woensdag 21 augustus
    • Hoofdstraat (van de Baander naar de Stationsstraat)
    • Van 18:00 - 20:00 uur.

    Sweelpop - Zweeloo

    • Vrijdag 23 augustus
    • Sportpark 't Alterbarg, Hoofdstraat 28 in Zweeloo
    • Van 18:00 - 02:00 uur

    Drentse Seniorendag - Schoonoord

    • Vrijdag 23 augustus
    • Tramstraat 73, Coevorden
    • Van 09.30 tot 16.30 uur

    Sprietlopen - Zwinderen

    • Zaterdag 24 augustus
    • Verlengde Hoogeveense Vaart ter hoogte van nr. 98 in Zwinderen
    • Van 19:00 - 20:30 uur

    Reuze(n)Fair - Schoonoord

    • Zaterdag 24 augustus
    • Openluchtmuseum Tramstraat 73 in Schoonoord
    • Van 10:00 tot 17:00 uur

    Openluchtspel - Zweeloo

    • Zaterdag 24 augustus
    • Openluchttheater aan de Aelderhooghe 1 in Zweeloo
    • Van 20:00 - 22:30 uur.

    Miss Summerverkiezing -  Dalen

    • Zondag 25 augustus
    • Centrum Dalen
    • Vanaf 13:30 uur.

    Miniweekmarkt - Gees

    • Dinsdag 27 augustus
    • Tussen Oude Steeg 26 en 32 in Gees
    • Van 09:30 - 13:00 uur.

    Garnizoensdagen 2019 - Coevorden

    • Vrijdag 30 augustus t/m zondag 1 september
    • Weeshuisweide in Coevorden
    • Vrij van 18:00 - 22:00 uur, Za van 09:00 - 22:00 uur, Zo van 09:00 - 14:00 uur.

    Slenteravond - Dalen

    • Zaterdag 31 augustus
    • Op het marktplein in Dalen
    • Van 20:00 - 01:00 uur

    Openluchtspel - Zweeloo

    • Zaterdag 31 augustus
    • Openluchttheater aan de Aelderhooghe 1 in Zweeloo
    • Van 20:00 - 22:30 uur.

    Viswedstrijd - Coevorden

    • Zaterdag 31 augustus
    • Viswedstrijd Vechtkanaal (NAVO - Jansen)
    • Van 10:00 - 15:00 uur.

    De Toorn van Thunaer - Oosterhesselen

    • Dinsdag 3 september t/m zondag 8 september
    • Landgoed De Klencke Oosterhesselen
    • Van 19:45 - 23:00 uur.

    Rode Loperdag - Coevorden

    • Zaterdag 7 september
    • Centrum van Coevorden
    • Van 08:00 - 17:00 uur

    Opening Dorpsplein en vernieuwde straat - Wachtum

    • Zaterdag 7 september
    • Wachtum
    • Van 14.00 tot 0.00 uur

    Theatertuinfeest - Coevorden

    • Zondag 8 september
    • Weeshuisweide - Coevorden
    • Van 13:00 - 21:00 uur

    Jaarfeest Traction Avant Nederland - Coevorden

    • Zondag 8 september
    • Jaarfeest Traction Avant Nederland, Markt Coevorden
    • Van 10:00 - 18:00 uur. 

    Albert Eisingloop - Dalen

    • Zondag 8 september
    • Hoofdstraat in Dalen
    • Van 12:30 - 17:00 uur.

    Ganzenfestival - Coevorden

    • Vrijdag 13 september
    • Op de Markt in Coevorden

    Openluchtspel - Zweeloo

    • Vrijdag 13 september
    • Openluchttheater aan de Aelderhooghe 1 in Zweeloo
    • Van 20:00 - 02:00 uur.

    Festival stOER - Sleen

    • Vrijdag 13 september tot zondag 15 september
    • Terrein Boelkenweg en rondom Sleen
    • 13/09 van 17:00 - 24:00 uur, 14/9 van 09:00 - 24:00 uur, 15/9 van 08:00 - 12:00 uur.

    Klenckeloop - Oosterhesselen

    • Zaterdag 21 september
    • Oosterhesselen
    • Van 13:00 - 16:30 uur

    Oogstfeest - Meppen

    • Zaterdag 21 en zondag 22 september

    Oktoberfest - Erm

    • Zaterdag 21 en zondag 22 september
    • Ermerzand

    Openluchtspel - Dalen

    • Zaterdag 28 september
    • Bij Molen Jan Pol in Dalen
    • Van 19:00 - 23:00 uur

    Braderie - Erm

    • 29 september
    • Braderie aan de Oosterlangen 2 in Erm
    • Van 11:00 - 17:00 uur.

      Oldtimer Hakseldag - Dalen

      • Zondag 6 oktober
      • Perceel tegenover Bosweg 1in Dalen
      • Van 13:00 - 18:00 uur

      Oktoberfest - Schoonoord

      • Zaterdag 19 oktober
      • Sportparklaan 55 in Schoonoord
      • Van 20:00 - 02:00 uur.

      Ernst, Bobbie en de rest - Coevorden

      • Donderdag 24 oktober
      • Sporthal de Swaneburg in Coevorden
      • Van 13.30 tot 15.30 uur en van 16.15 tot 18.15 uur

      Spooktocht - Oosterhesselen

      • Zaterdag 25 en zondag 26 oktober
      • Café Deen, Burg. de Kockstraat 34 in Oosterhesselen
      • Van 18:00 - 91:00 uur

      11e Ganzetocht - Coevorden

      • Zaterdag 26 oktober
      • Pampert 4, Teuthuus, Coevorden
      • Van 08.30 tot 17.00 uur

      D.J. Detectiedag - Noord-Sleen

      • Zaterdag 26 oktober
      • Restaurant en zalencentrum Wielens
      • van 07.00 tot 18.00 uur

      Fight Night Coevorden - Coevorden

      • Zaterdag 26 oktober
      • Monierweg 20, Coevorden
      • Van 15.00 tot 01.00 uur

      Handboogwedstrijd Ganzenronde - Coevorden

      • Zaterdag 2 tot en met zondag 3 november
      • Klinkevlierseplas, Coevorden
      • Van 07.00 tot 20.00 uur

      Wielerweekend - Dalen

      • Zaterdag 2 november 9.00 - 16.30 uur
      • Zondag 3 november 8.00 - 16.30 uur 
      • Sportpark 't Grootveld, Dalen

      Ganzenmarkt en najaarskermis - Coevorden

      • Donderdag 7 t/m zaterdag 9 november
      • Centrum van Coevorden

      Sint Maartenoptocht - Dalen

      • Maandag 11 november
      • Start om 18:00 uur vanaf parkeerterrein Selkersgoorn

      Feestweekend 100jarig jubileum - Oosterhesselen

      • Vrijdag 15 t/m zondag 17 november
      • Sporthal de Goorn

      Presentatie IJzerkoeken receptenboek - Coevorden

      • Vrijdag 22 november
      • Haven 4 - Coevorden
      • 19.30 uur Haven 4

      Intocht en Schatkamer Sinterklaas - Dalen

      • Zaterdag 23 november
      • 09:30 uur Parkeerterrein aan De Waag.

      Winterfair - Steenwijksmoer

      • Zaterdag 23 november
      • Van 15.30 tot 19.30 uur

      Food in the Wood - Coevorden

      • Zaterdag 23 november
      • Katshaarweg 4
      • 15.00 - 01.00 uur

      Wintermarkt - Meppen

      • Zaterdag 23 en zondag 24 november
      • Driftweg 2 in Meppen
      • Za. van 11:00 - 18:00 uur, zo. van 11:00 - 16:00 uur

      ICW (Veldrijden/MTB) - Coevorden

      • Zondag 24 november
      • Klinkenvlier
      • 09.00 - 15.30 uur

      Gees in Wintersfeer - Gees

      • Vrijdag 29 november en zaterdag 30 november
      • Gees
      • Van 15:00 - 21:00 uur

      Kerstmarkt - Wezup

      • Vrijdag 13 t/m zondag 15 december
      • Wezup
      • Vr. 19:00 - 22:00, Za. 14:00 - 21:00, Zo. 11:00 - 17:00

      Kerst op het plein - Dalen

      • Vrijdag 14 december
      • 16:00 - 21:30 uur
      • Centrum

      Optocht en Theater Het IJzerkoekenoproer - Coevorden

      • Zaterdag 21 december
      • 13:35 - 15:30 uur
      • Centrum van Coevorden

      Carbidfeest - Oosterhesselen

      • Zaterdag 21 december en zondag 22 december
      • 21:00 - 03:00 uur
      • Geserweg 14 in Oosterhesselen

      Dickens Festival en Dag van de Binnenstad - Coevorden

      • Zondag 22 december
      • 13.00 tot 17.00 uur
      • Centrum van Coevorden

      Top2000 concert - Sleen

      • Maandag 30 december
      • 21.00 - 01.00 uur
      • Hal ROADVIP Sleen

      Pearl Village Festival NYE - Dalen

      • Zaterdag 31 december en zondag 1 januari
      • Kleine Veld 33a
      • 21.00 - 05.00 uur

      New Years Eve Party - Coevorden

      • Zaterdag 31 december en zondag 1 januari
      • Monierweg 20 in Coevorden
      • Van 23:30 - 06:00 uur

      Carbid Schieten

      • Dinsdag 31 december
      • Thijakkerstraat, Dalen
      • ca. 11:00 - 20:00 uur