Rode potloden

Stembureaus Tweede Kamer 22 november 2023

Tijdens de Tweede Kamer verkiezing op 22 november 2023 kunt u op de volgende stembureaus stemmen.

  1. Gemeentehuis Hof van Coevorden, Kasteel 1, 7741 GC Coevorden
  2. Paul Kruger school (speelzaal), Van Heutszsingel, 7741 ER Coevorden
  3. Sporthal de Swaneburg, Pampert 2, 7742 VV Coevorden
  4. Zaal de Loo, Looweg 38, 7741 EJ Coevorden
  5. BSV Tuindorp, Weth Donkerstraat 32, 7741 TP Coevorden
  6. Drostenhal, van Pallandtlaan 1, 7742 WJ Coevorden
  7. Ravelijn Verbindt, Linthorst Homanlaan 1, 7741 VE Coevorden
  8. Dorpshuis de Schalm, Hoofdweg 47, 7741 PL Coevorden
  9. MFC het Spectrum, Oranjestraat 2, 7753 TK Dalerpeel
  10. MFC de Spinde, Wettringerlaan 1, 7751 GV Dalen
  11. Dorpshuis Boerhoorn, Hoofdstraat 133, 7755 NR Dalerveen
  12. De Baander, Hoofdstraat 23, 7751 GA Dalen
  13. Dorpshuis de Kom, Middendorp 25, 7754 MA Wachtum
  14. Dorpshuis de Hesselerhof, Beatrixlaan 23, 7861 AG Oosterhesselen 23a
  15. Het Pluspunt, Dorpsstraat 83, 7863 PB Gees
  16. De Tiphof, Lindenlaan 2, 7917 PE Geesbrug
  17. MFC de Brink, Brink 1, 7841 CE Sleen
  18. Restaurant Wielens, Dorpsstraat 19, 7846 AS Noord-Sleen
  19. Dorpshuis Schoonoord, Kerklaan 9, 7848 AB Schoonoord
  20. Dorpshuis de Kiel, Rolderstraat 16, 7849 PC De Kiel
  21. d’ Oal Schoelstee, Oranjekanaal NZ 11, 7853 TA Wezuperbrug
  22. Route 34, Oostereind 1, 7843 PG Erm
  23. Het Wapen van Aelden, Aelderstraat 6, 7854 RR Aalden
  24. Brasserie Tramlokaal, Mepperstraat 3, 7855 PH Meppen

Op uw stempas vindt u een stembureau bij u in de buurt. U mag op elk stembureau in de gemeente Coevorden stemmen.

Mobiele stembureaus

Wanneer een bezoek aan het stembureau voor u niet gaat, is het mobiele stembureau een oplossing. 

Sleen, Schoonoord, Aalden en Oosterhesselen

  • 09:00 t/m 10:00: De Schoel, Sleen

  • 11:00 t/m 12:00: Het Ellertsveld, Schoonoord
  • 13:30 t/m 14:30: Korenhof, Aalden
  • 15:30 t/m 16:30: De Etgaarde, Oosterhesselen

Coevorden en Dalen

  • 09:00 t/m 10:00: De Eendrachtshof, Coevorden
  • 11:00 t/m 12:00: St. Franciscus, Coevorden
  • 13:30 t/m 14:30: De Schutse, Coevorden
  • 15:30 t/m 16:30: Selkersgoorn, Dalen